Żłobek

Żłobek - miejsce zabawy i wszechstronnego rozwoju.

Żłobek KOALA jest niezwykły. Powstał z myślą o dzieciach i rodzicach.

Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją do działań. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty.

Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców.

Nasze atuty

• dwie grupy wiekowe „Pszczółki” dzieci od 1 r.ż do 2 r.ż„ Misie” dzieci od 1 r.ż do 2 r.ż
  • przestronne i nowocześnie urządzone sale zabaw i sypialnie
  • sale wyposażone w zabawki renomowanych firm posiadające certyfikaty oraz ergonomiczne meble i kąciki tematyczne
  • troskliwi, niesłychanie ciepli, a jednocześnie profesjonalnie przygotowani nauczyciele , opiekunowie wiedzący, jak zaspokoić potrzeby małego dziecka i dbać o jego wszechstronny rozwój. Mający mnóstwo pomysłów, ogromną bazę wierszyków, piosenek i zabaw ruchowych dostosowanych do wieku maluszków.

Żłobek - miejsce zabaw i wszechstronnego rozwoju