O nas

Artystyczne Przedszkole i Żłobek KOALA

z oddziałami integracyjnymi

to  wyjątkowe  miejsce,   w  którym  śmiech,  radość  i  poczucie  bycia  Kimś  Wyjątkowym      sprawiają,  że  nasi podopieczni  czują  się  szczęśliwi.  Miejsce,  w  którym  odkryte  i  docenione  są  mocne  strony  każdego  dziecka. Naszym  celem  jest   dbanie  o  wszechstronny  rozwój  dziecka,  zaszczepienie  w  nim  pasji  twórczych,  rozwijanie zdolności  i  wspomaganie  rozwoju.  Każde  dziecko  znajdzie  u  nas  pomoc,  zrozumienie,  szacunek  oraz kompleksową  opiekę  i  terapię  specjalistów.  W  naszym  przedszkolu  wspieramy  rozwój  dzieci  z  różnymi dysfunkcjami rozwojowymi.

O nas

Jesteśmy przedszkolem rodzinnym, placówką z 10-letnią tradycją, posiadającą  swoją symbolikę i obrzędowość.

Zaufaniem obdarzyło nas wiele rodzin, które wracają do nas z kolejnymi pociechami. Pozostając w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych absolwentów, otrzymujemy od nich informacje o sukcesach szkolnych i rozwijanych talentach, których początki dostrzegliśmy w przedszkolu.

Do  dyspozycji  dzieci  oddajemy    przestronne,   przytulne,  estetycznie i nowocześnie urządzone   sale  zajęć. Wyposażone  w  dużą  ilość  zabawek,  gier , pomocy  dydaktycznych, najnowszej generacji sprzęt multimedialny,  a także salę do zabaw ruchowych, pokój terapii i salę integracji sensorycznej.